Slunce Žandov - Rekreační areál
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: zandov@sicco.cz

Recepce areálu a kempu:
Tel.: 775 155 933
Volfartická 1
471 07 Žandov

Časté dotazy

Je v areálu ohniště? 
Ano je, a okolní lesy poskytují dostatečné množství dřeva na Váš oheň. Na recepci si můžete půjčit opékače. 

Do kolika hodin je nutné se ubytovat v den nástupu na pobyt? 
Standardní provozní doba recepce je do 20 hodin, pokud ve výjimečném případě potřebujete přijet později, domluvte si tuto skutečnost na recepci, nebo hned při objednání pobytu. 

Jaká je provozní doba recepce? 
V letních měsících je provozní doba recepce každý den od 12 do 20 hodin.

Proč přijet zrovna do Žandova? 
Nabízíme ubytování za rozumnou cenu, koupaliště přímo v areálu a mnoho přírodních zajímavostí v krásném okolí. 

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa nebo jiné domácí zvíře? 
Ano, zvířata lze ubytovat ve všech částech areálu. Pobyt zvířat v areálu je zpoplatněn částkou 100,-Kč za noc. Pes musí být po celou dobu pohybu na vodítku a pod kontrolou. Doporučuje si s sebou vzít i očkovací průkaz psa. Přesto platí přísný zákaz vstupu zvířat do prostor kuchyně, jídelny a do prostor koupaliště. Zvíře větší než slon nelze v areálu ubytovat :-) 

Je areál nekuřácký? 
Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však neodhazujte na zem. 

Je v areálu restaurace? 
V areálu není klasická restaurace, ale můžete se občerstvit v prodejně občerstvení V letních měsících je občerstvení otevřeno každý den od 12 do 21 hodin. Provozní dobu je možné po dohodě předem přizpůsobit Vaší akci. Nabídka provozovny je opravdu široká, v občerstvení naleznete točené pivo, točenou limonádu, široký sortiment nealko i alkoholických nápojů, nanuky Prima, sušenky, bonbóny a hlavně jídlo, které je podávané formou rychlého občerstvení.

Jak je to se sportovišti v areálu? 
V areálu je k dispozici hřiště na plážový volejbal a travní hřiště na volejbal, nohejbal. Všechna sportoviště jsou bezplatně přístupná pro všechny ubytované. Pokud je však v areálu více skupin, je nutné se na sportovištích po vzájemné dohodě prostřídat. Pokud nebude dohoda možná (a tento případ ještě nenastal), rozhodne o využití sportovišť správce areálu. Pokud Vaše skupina chce mít např. celý den k dispozici nějaké sportoviště, je nutné si tyto prostory rezervovat předem. Tato rezervace je zpoplatněna. Hřiště na beach volejbal je od letošní sezóny také k bezplatnému využití. Na recepci si můžete i vypůjčit velké množství sportovních potřeb. Další informace o sportovištích naleznete zde.

Jaké je vybavení ubytovací kapacity? 
V chatkách je standardní vybavení: Postele, skříně, stůl, židle. Většina chatek je však vybavena zařízením starším, ve většině případů funkčním :-) Všechny chatky jsou vybaveny ledničkou. Jednotlivé druhy ubytování naleznete zde.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.
Rekreační areál Slunce Žandov v Žandově hodnocení