AKTUALITY

Rozhodli jsme se začít kompletní rekonstrukci vybraných dřevěných chatek. V příští sezóně na vás budou čekat další dvě moderní zděné chatky s vlastní sprchou, toaletou, kuchyňským koutek, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledničkou.

Veřejné obecní koupaliště vedle našeho areálu (velký bazén a brouzdaliště) bude bohužel 2 dny v termínu 8.8.2019 - 9.8.2019 uzavřené, a to z důvodu výměny vody a čištění bazénů. Mrzí nás to, ale jednak s tím nemůžeme nic dělat, protože koupaliště je obecní a jednak musíme uznat přínos této akce, tedy že bude ke koupání opět čistá voda.

Obec dokončila opravy úniku vody a začala napouštět vodu. Bazén by měl být napuštěný a připravený k provozu v sobotu 22.6.2019. V provozu by mělo být také dětské brouzdaliště.

Kompletní rekonstrukce tří starých dřevěných chatek na moderní zděné, které mají vlastní kuchyňský kout, ledničku, mikrovlnnou troubu, sprchový kout, toaletu a verandu, je zdárně u konce. Chatky mají zcela nové vybavení, stůl, židle, nové postele, peřiny, povlečení. Chatky jsou vybavené nádobím i dřezem a čekají jen na Vaši návštěvu :-)

Ještě před začátkem sezóny jsme letos nakoupili zcela nové ledničky do každé chatky v našem areálu. Jsou vyzkoušené, tiché a snad pomohou udržet vaše potraviny a nápoje v ideální teplotě.

V areálu je zavedena wi-fi k využití zdarma, heslo získáte na recepci a můžete být i v době své dovolené neustále on-line.