Rekreační areál se nachází na pomezí Českého Středohoří, Máchova kraje a Českého Švýcarska, ve městě Žandov na hranici libereckého a ústeckého kraje, mezi městy Česká Lípa a Děčín.

Areál je situován v tichém místě u silnice Žandov - Volfartice, asi 1,5 km od centra Žandova.

Ubytování je zajišťováno ve zcela nových zděných chatkách s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, dřezem, stolem, židlemi, verandou a novými postelemi. Uvařit si můžete v blízké společné kuchyni.

Dále ve 2, 3 a 4-lůžkových chatách. Všechny chatky jsou vybaveny lednicemi. Pro ubytované v těchto starších chatkách je k dispozici společná kuchyň nebo si můžete vybrat v naší prodejně z denní nabídky rychlého občerstvení, teplé i chlazené nápoje, nanuky, cukrovinky a další.

V bezprostřední blízkosti naleznete bazén, koupaliště, tenisové kurty či hřiště na plážový volejbal.

K dispozici jsou též místa pro karavany a stany s přípojkou elektrické energie i kuchyňka pro klidné trávení dovolené.

KEMP  UPROSTŘED  PŘÍRODY

Sociální zařízení

V areálu poblíž kiosku s občerstvením je umístěno sociální zařízení, vybaveno standardně sprchami, toaletami a umyvadly pro velké i malé.

Sociální zařízení jsme pro vaše větší pohodlí v roce 2015 kompletně zrekonstruovali.

Pro fungování sprch není potřeba zakoupení žádných žetonů, k dispozici jsou vám zdarma neustále po celý den a to včetně teplé vody. Sprchy i toalety uklízíme v průběhu sezóny několikrát denně.

Nové zděné chatky mají vlastní sprchový kout i toaletu.

Časté dotazy a jejich odpovědi

Jinak nás samozřejmě můžete kontaktovat na zandov@sicco.cz nebo 734 202 464

Jaká je provozní doba recepce? 

V letních měsících (červenec - srpen) je provozní doba recepce každý den od 12:00 do 21:00 hodin.

V červnu a v září Vás ubytujeme individuálně dle domluvy. Napište do své objednávky svůj kontakt, ozveme se vám nebo volejte číslo 775 155 933.

V kolik hodin vás ubytujeme? 

Vaše ubytování bude k dispozici po 14:00, protože musíme pokoje uklidit po předchozích hostech. Standardní provozní doba recepce je do 21:00. Pokud potřebujete přijet později, domluvte si tuto skutečnost hned při objednání pobytu, případně na telefonu 775 155 933 .

V kolik hodin je třeba pokoj opustit? 

Vše ubytování je třeba opustit do 10:00, abychom po Vás stihli uklidit a nachystat ho pro další hosty. Klíče od pokojů prosím vložte do schránky u vjezdu do areálu.

Je v areálu restaurace? 

V areálu není klasická restaurace, ale můžete se občerstvit v kiosku s občerstvením. V letních měsících (červenec - srpen) je občerstvení otevřeno každý den od 12:00 do 22:00. Provozní dobu je možné po dohodě s obsluhou kiosku přizpůsobit vaší akci. 

V občerstvení naleznete točené pivo, široký sortiment nealko i alkoholických nápojů, nanuky, sušenky, bonbóny a jídlo, které je podávané formou rychlého občerstvení (párky v rohlíku nebo na tácku, smažený sýr, řízek, hranolky, bramboráčky).

Jaké je vybavení ubytovací kapacity? 

Veškeré chatky jsme v roce 2020 vybavili zcela novými postelemi s pohodlnými matracemi a novým povlečením a zcela novými skříněmi. Všechny chatky jsou dále  vybaveny stolem, židlemi a ledničkou.

Nejmodernější zděné chatky dále vlastní sprchou, toaletou, kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

Jednotlivé druhy ubytování naleznete zde.

Jak je to v areálu se sportovišti? 

V areálu je k dispozici hřiště na plážový volejbal a travní hřiště na volejbal a nohejbal. Všechna sportoviště jsou bezplatně přístupná pro všechny ubytované. Pokud je však v areálu více skupin, je nutné se na sportovištích po vzájemné dohodě prostřídat. Pokud nebude dohoda možná (a tento případ ještě nenastal), rozhodne o využití sportovišť správce areálu. Pokud Vaše skupina chce mít např. celý den k dispozici nějaké sportoviště, je nutné si tyto prostory rezervovat předem. Tato rezervace je zpoplatněna.  Na recepci si můžete i vypůjčit velké množství sportovních potřeb. Další informace o sportovištích naleznete zde.

Je v areálu ohniště? 

Ano je a okolní lesy poskytují dostatečné množství dřeva na váš oheň. Na recepci si můžete půjčit opékače a sekeru.

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa nebo jiné domácí zvíře? 

Ano, zvířata lze v našich chatkách za poplatek ubytovat, ovšem kromě nových zděných chatek. Pes by měl být v době mimo uzavřenou chatku na vodítku a pod kontrolou. Doporučuje si s sebou vzít i očkovací průkaz psa. Platí zákaz vstupu zvířat do prostor kuchyně, jídelny a do prostor koupaliště. Zvíře větší než slon (včetně) bohužel v areálu ubytovat nelze :-)

Je areál nekuřácký? 

Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však neodhazujte na zem. Děkujeme

Máte v areálu kuchyň?

Ano, v areálu najdete společnou kuchyň. Nádobí je možné zapůjčit na recepci za vratnou zálohu. Všechny chatičky jsou již vybaveny lednicemi, můžete si bez obav dovézt suroviny a uvařit své oblíbené jídlo.

Jaké jsou v areálu sprchy a toalety?

Můžete využít nově zrekonstruovaných a čistých společných sprch a toalet, které se v sezóně pravidelně několikrát denně uklízejí.

Nové zděné chatky mají vlastní sprchový kout i toaletu.