KEMP  SLUNCE  ŽANDOV

Klidné místo pro vaši dovolenou

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - NEPŘEHLÉDNĚTE

                              Sleva 30% na ubytování ve všech typech chatek od 26.8. 2024

Podle obecních informací by mělo dojít k napuštění bazénu na koupališti v Žandově o víkendu 1 - 2.6.2024.

Kiosek v kempu bude v červnu otevřen o víkendech v době:

  • Pátek 15:00 - 20:00
  • Sobota 10:00 - 20:00
  • Neděle 12:00 - 17:00

Od 21.6.2024 do 31.8.2024 již bude kiosek otevřen standardně každý den v době od 9:00 - 22:00.

V roce 2024 bude kemp v provozu od pátku 12. 4. 2024 do neděle 20. 10. 2024

V období od pátku 12. 4. 2024 do pátku 24.5.2024 budou v provozu pouze

  • zděné moderní chatky s kuchyňským koutem č. 21 - č. 25

  • zcela nové moderní zděné chatky s kuchyňkou č. 31 - č. 33
  • ubytování v karavanech a stanech

Od soboty 25.5.2024 do neděle 1. 9. 2024 bude v provozu celý kemp

V období od pondělí 2. 9. 2024 do neděle 20. 10. 2024 budou v provozu pouze

  • zděné moderní chatky s kuchyňským koutem č. 21 - č. 25

  • zcela nové zděné moderní chatky s kuchyňkou č. 31 - č. 35
  • a samozřejmě možnost ubytování v karavanech a stanech

Recepce a kiosek s občerstvením jsou v provozu pouze o víkendech (kromě července a srpna, kdy je denní provoz). Ubytuje Vás pan správce, který se v areálu v pracovní době pohybuje nebo dostanete před Vaším příjezdem kód od bezpečnostní schránky s klíčem od připravené chatky.

Od pátku 21. 6. 2024 bude kiosek s recepcí otevřený denně od 8:00 - 22:00, a to až do soboty 31. 8. 2024.
Potřebujete rychle nakoupit? V obci Žandov naleznete potraviny, pizzerii, noviny a časopisy, železářství a další obchody a služby - přehled obchodů zde.

Rekreační areál se nachází na pomezí Českého Středohoří, Máchova kraje a Českého Švýcarska, ve městě Žandov na hranici libereckého a ústeckého kraje, mezi městy Česká Lípa a Děčín.

Areál je situován v tichém místě u silnice Žandov - Volfartice, asi 1,5 km od centra Žandova.

Ubytování je zajišťováno ve zcela nových zděných chatkách s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, dřezem, stolem, židlemi, verandou a novými postelemi. Uvařit si můžete v blízké společné kuchyni.

Dále ve 2, 3 a 4-lůžkových chatách. Všechny chatky jsou vybaveny lednicemi. Pro ubytované v těchto starších chatkách je k dispozici společná kuchyň nebo si můžete vybrat v naší prodejně z denní nabídky rychlého občerstvení, teplé i chlazené nápoje, nanuky, cukrovinky a další.

V bezprostřední blízkosti naleznete bazén, koupaliště, tenisové kurty či hřiště na plážový volejbal.

K dispozici jsou též místa pro karavany a stany s přípojkou elektrické energie i kuchyňka pro klidné trávení dovolené.

KEMP  UPROSTŘED  PŘÍRODY

Sociální zařízení

V areálu poblíž kiosku s občerstvením je umístěno sociální zařízení, vybaveno standardně sprchami, toaletami a umyvadly pro velké i malé.

Sociální zařízení jsme pro vaše větší pohodlí v roce 2015 kompletně zrekonstruovali.

Pro fungování sprch není potřeba zakoupení žádných žetonů, k dispozici jsou vám zdarma neustále po celý den a to včetně teplé vody. Sprchy i toalety uklízíme v průběhu sezóny několikrát denně.

Nové zděné chatky mají vlastní sprchový kout i toaletu.

Časté dotazy a jejich odpovědi

Jinak nás samozřejmě můžete kontaktovat na mailu ubytovani@zandov.eu nebo na telefonech 734 202 464 (objednávky), případně 775 155 933 (recepce kempu)

Jaká je provozní doba recepce? 

V letních měsících (červenec - srpen) je provozní doba recepce každý den od 12:00 do 21:00 hodin.

V květnu, v červnu a v září Vás ubytujeme individuálně dle domluvy. Napište do své objednávky svůj kontakt, ozveme se vám nebo volejte číslo 775 155 933.

V kolik hodin vás ubytujeme? 

Vaše ubytování bude k dispozici po 14:00, protože musíme pokoje uklidit po předchozích hostech. Standardní provozní doba recepce je do 21:00. Pokud potřebujete přijet později, domluvte si tuto skutečnost hned při objednání pobytu, případně na telefonu 775 155 933 .

V kolik hodin je třeba pokoj opustit? 

Vaše pokoje jsou třeba opustit do 10:00, abychom po Vás stihli uklidit a nachystat je pro další hosty. Klíče od pokojů prosím vložte do schránky u vjezdu do areálu.

Je v areálu restaurace? 

V areálu není klasická restaurace, ale můžete se občerstvit v kiosku s občerstvením. V letních měsících (červenec - srpen) je občerstvení otevřeno každý den od 12:00 do 22:00. Provozní dobu je možné po dohodě s obsluhou kiosku přizpůsobit vaší akci. 

V občerstvení naleznete točené pivo, široký sortiment nealko i alkoholických nápojů, nanuky, sušenky, bonbóny a jídlo, které je podávané formou rychlého občerstvení (párky v rohlíku nebo na tácku, smažený sýr, řízek, hranolky, bramboráčky).

Jaké je vybavení ubytovací kapacity? 

Veškeré chatky jsme v roce 2020 vybavili zcela novými postelemi s pohodlnými matracemi a novým povlečením a zcela novými skříněmi. Všechny chatky jsou dále  vybaveny stolem, židlemi a ledničkou.

Nejmodernější zděné chatky mají vlastní sprchový kout, toaletu, kuchyňský kout se základním vybavením, mikrovlnnou troubu a varnou konvici.

Jednotlivé druhy ubytování naleznete zde.

Jak je to v areálu se sportovišti? 

V areálu je k dispozici hřiště na plážový volejbal a travní hřiště na volejbal a nohejbal. Všechna sportoviště jsou bezplatně přístupná pro všechny ubytované. Pokud je však v areálu více skupin, je nutné se na sportovištích po vzájemné dohodě prostřídat. Pokud nebude dohoda možná (a tento případ ještě nenastal), rozhodne o využití sportovišť správce areálu. Na recepci si můžete vypůjčit některé sportovní potřeby. Další informace o sportovištích naleznete zde.

Je v areálu ohniště? 

Ano, v areálu je ohniště a okolní lesy poskytují dostatečné množství dřeva pro Váš oheň. Na recepci si můžete půjčit opékací  vidlice a sekeru.

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa nebo jiné domácí zvíře? 

Ano, zvířata lze v našich chatkách za poplatek ubytovat, ovšem kromě nových zděných chatek. Pes by měl být v době mimo uzavřenou chatku na vodítku a pod kontrolou. Doporučujeme si s sebou vzít i očkovací průkaz psa. Platí zákaz vstupu zvířat do prostor kuchyně, jídelny a do prostor koupaliště. Zvíře větší než slon (včetně) bohužel v areálu ubytovat nelze :-)

Je areál nekuřácký? 

Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však neodhazujte na zem. Děkujeme

Máte v areálu kuchyň?

Ano, v areálu najdete společnou kuchyň, nové zděné chatky již mají vlastní kuchyňský kout. Nádobí je možné si zapůjčit na recepci za vratnou zálohu. Všechny chatičky jsou již vybaveny lednicemi, můžete si bez obav dovézt suroviny a uvařit své oblíbené jídlo.

Jaké jsou v areálu sprchy a toalety?

Můžete využít nově zrekonstruovaných a čistých společných sprch a toalet, které se v sezóně pravidelně několikrát denně uklízejí.

Nové zděné chatky mají vlastní sprchový kout i toaletu.