NOVINKY

Veřejné obecní koupaliště vedle našeho areálu (velký bazén a brouzdaliště) bude dnes v neděli 9.8.2020 bohužel vypuštěné, a to z důvodu výměny vody a čištění bazénů. V neděli se vyčistí a večer začne opět napouštět. V pondělí bude vody cca po pás, osvěžit se ale již bude možné, možná i lehce zaplavat. V úterý 11.8.2020 už můžete vyzkoušet i...

Kromě dvou nových zděných chatek jsme letos investovali do Vašeho pohodlí. Nakoupili jsme do celého areálu nové masivní dřevěné postele, nové pohodlné matrace, nové peřiny, polštáře i povlečení. Věřte nám, že letos se Vám u nás bude spát jako v bavlnce :-)

Rozhodli jsme se začít kompletní rekonstrukci vybraných dřevěných chatek. V příští sezóně na vás budou čekat další dvě moderní zděné chatky s vlastní sprchou, toaletou, kuchyňským koutek, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledničkou.

Veřejné obecní koupaliště vedle našeho areálu (velký bazén a brouzdaliště) bude bohužel 2 dny v termínu 8.8.2019 - 9.8.2019 uzavřené, a to z důvodu výměny vody a čištění bazénů. Mrzí nás to, ale jednak s tím nemůžeme nic dělat, protože koupaliště je obecní a jednak musíme uznat přínos této akce, tedy že bude ke koupání opět čistá voda.

Obec dokončila opravy úniku vody a začala napouštět vodu. Bazén by měl být napuštěný a připravený k provozu v sobotu 22.6.2019. V provozu by mělo být také dětské brouzdaliště.