NOVINKY

Pro rok 2021 jsme pro vás rozšířili nabídku jídel o další skvělou pizzu Salami. Pizza obsahuje sugo, mozzarellu, pikantní paprikový salám a oregano. Samozřejmě v nabídce zůstávají také pizzy Capriccioza se žampióny, Cotto se šunkou, Mexicana s feferonky a Formaggio s různými druhy sýrů.

Obecní koupaliště se už napouští a nás čeká tropický víkend. Travička je krásně střižená, tak se přijďte opálit a osvěžit.

Veřejné obecní koupaliště vedle našeho areálu (velký bazén a brouzdaliště) bude dnes v neděli 9.8.2020 bohužel vypuštěné, a to z důvodu výměny vody a čištění bazénů. V neděli se vyčistí a večer začne opět napouštět. V pondělí bude vody cca po pás, osvěžit se ale již bude možné, možná i lehce zaplavat. V úterý 11.8.2020 už můžete vyzkoušet i...

Kromě dvou nových zděných chatek jsme letos investovali do Vašeho pohodlí. Nakoupili jsme do celého areálu nové masivní dřevěné postele, nové pohodlné matrace, nové peřiny, polštáře i povlečení. Věřte nám, že letos se Vám u nás bude spát jako v bavlnce :-)