Slunce Žandov - Rekreační areál
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: zandov@sicco.cz

Recepce areálu a kempu:
Tel.: 775 155 933
Volfartická 1
471 07 Žandov

Ubytování

Rekreační areál se nachází na pomezí Českého Středohoří, Máchova kraje a Českého Švýcarska, ve městě Žandov na hranici libereckého a ústeckého kraje, mezi městy Česká Lípa a Děčín.

Areál je situován v tichém místě u silnice Žandov - Volfartice, asi 1,5 km od centra Žandova.

Ubytování je zajišťováno ve 2, 3 a 4-lůžkových chatách. Všechny chatky jsou vybaveny lednicemi. Vařit si můžete ve společné kuchyni, nebo si v naší prodejně vybrat z denní nabídky rychlého občerstvení, teplé i chlazené nápoje, nanuky, cukrovinky a další.

V bezprostřední blízkosti naleznete bazén koupaliště, tenisové kurty či hřiště na plážový volejbal.

K dispozici jsou též místa pro karavany a stany s přípojkou elektrické energie i kuchyňka pro klidné trávení dovolené.

Zděná chatka 4 + 1 (otevřeno od 2017)

Zcela nová, v roce 2017 vybudovaná zděná chatka pro 4+1 osobu. Kompletně nové vybavení v chatičce, 2 samostatné postele, 1 palanda a 1 přistýlka, velká okna na dvou stěnách se žaluziemi, samostatný sprchový kout s umyvadlem a toaletou, kuchyňské zázemí s lednicí a mikrovlnou troubou, stůl a židle + venkovní posezení na terase. Těšíme se na Vás :)

Chatky pětilůžkové 3 + 2

Pětilůžková chatička, která má dva samostatné vchody do pokojů pro 3 a pro 2 osoby. Součástí chatičky je i malá veranda, kde je možnost posezení. Celkem je v areálu 5 těchto chatiček. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky. Součástí každé chatky je chladnička.

Chatky čtyřlůžkové dřevěné 4 + 0

Čtyřlůžkové chatičky s verandou, na které můžete posedět. Celkem 5 těchto chatek Vám můžeme nabídnout v našem areálu. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky. Součástí každé chatky je chladnička.

Chatky čtyřlůžkové s verandou 4 + 0

Tyto chatky mají kromě prosklené verandy i dva pokoje, z nichž jeden je průchozí. Chatička je vhodná pro ubytování rodiny s dětmi. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky. Součástí každé chatky je chladnička.

Chatky třílůžkové 3 + 0 a čtyřlůžkové 4 + 0

Třílůžkové nebo čtyřlůžkové chatky se zastřešenou verandou. Celkem můžeme nabídnout 8 těchto třílůžkových a 3 čtyřlůžkové chatky, které  jsou vybaveny i malou lednicí. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky. Součástí každé chatky je chladnička.

Chatky řadové dvoulůžkové 2 + 0

Čtyři dvoulůžkové chatky s malou terasou, která slouží k posezení. Výhodou je, že můžete zaparkovat v blízkosti chatky. Součástí každé chatky je chladnička.

Stany

Na ploše 1,5 ha můžete postavit svůj stan a dopřát si pohodlí, na které jste zvyklí. Naše sociální zařízení včetně kuchyňky je Vám k dispozici.

Karavany

Na ploše  můžete zaparkovat i svůj karavan a dopřát si pohodlí, na které jste zvyklí. Naše sociální zařízení včetně kuchyňky je Vám k dispozici. K dispozici jsou zároveň i přípojky na elektřinu a výlevka na WC.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.
Rekreační areál Slunce Žandov v Žandově hodnocení